Detail

Roušky objednávejte přes kontakt (email: labago.design@gmail.com nebo přes facebook, instagram) – zašlete požadovaný druh, počet a kontakt na Vás. Budeme Vás zpětně kontaktovat.

Naše roušky jsou ušity vždy ze dvou druhů bavlněných látek. Díky tomu lze roušky používat oboustranně, záleží na Vaší náladě, outfitu nebo příležitosti. Za cenu jedné roušky tak máte prakticky dvě. Každá rouška má také kapsičku určenou na vložení vyměnitelného filtru – ať už se jedná o kapesníček nebo třeba filtr z vysavače. Do roušky jsme všili tenkou kloboukovou gumičku, díky které je zajištěno pohodlné nošení roušky s uchycením za uši.

Péče o roušku:
Roušku je možno prát i vyvařovat. Při vyvařování (v hrnci s vodou) doporučujeme roušky zavěsit například za vařečku na okraji hrnce tak, aby gumičky nepřišly do kontaktu s vroucí vodou. Časem by to mohlo vést ke snížení pružnosti.


Rouška není certifikovaným výrobkem atestovaným pro zdravotnictví a není prokázána její účinnost proti virům.
Koupí roušky pomůžete naší rodině překlenout toto náročné období, které pro nás jako pro OSVČ není nejjednodušší. Zároveň nám pomůžete alespoň z části vykompenzovat náklady vynaložené na šití roušek pro potřebné.

Děkujeme!